BİZİMLE KEŞFET :)

Profesyonel Yerel Hizmetler

Türkiye Karşılama Hizmeti

Bize göre ilk izlenim önemlidir!

Türkiye yolculuğunuzun başlangıcında sıcak bir karşılama ile sizi bekliyor olacağız.

Profesyonel karşılama hizmetimize ek olarak, balon ve çiçekler, sıcak içecekler, hızlı geçiş ile karşılama da sağlayabiliriz. Misafirlerimiz bir yandan sıcak içeceklerini yudumlarken bir yandan araçlarındaki yerlerini almaktadırlar.

 

 

Türkiye'de Markanızı Gösterin!

Organizasyonunuz süresince kullanılacak tüm yerel hizmetlerde sizin markanızı kullanıyoruz. Kullanılan araçlarda, personel kıyafetlerinde, restaurant veya organizasyonlarda kullanılmak üzere markanızın görselleri hazırlanıp ilgili birimlerce kullanılır. Tükiye'de ki yerel partneriniz olarak misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlamaktayız.

Türkiye Promosyon Hizmeti!

Türkiye yolculuğunuzda katılımcılara vermek istediğiniz promosyon malzemelerini hazırlıyoruz. Logonuzun basılı olduğu renkli balonlardan şapkalara, bagaj etiketinden çantalara kaliteli ve ekonomik promosyon ürünleri.

Program öncesinde hazırlatmak istediğiniz ürünleri seçmeniz yeterli!

 

 

Kapalı Devre Kulaklık Sistemi!

Organizasyonunuzun verimli geçmesi için, tüm katılımcılara kapalı devre kulaklık sistemi verilebilmektedir. Bu sayede misafirler gün içerisinde gezdikleri yerlerde yerel rehberlerimizin anlattıkları hikayeleri kaçırmadan özgürce dolaşabilmektedir.

Tur Kitapçık Hizmeti!

Logonuzla Türkiye ile ilgili genel bilgileri ve programınızdaki yerler hakkında bir tur kitapçığı da sağlayabiliriz.