BİZİMLE KEŞFET :)

Yerel Rehberlik Hizmeti

Özel Rehberlik Hizmeti

Konusunda uzman, konseptinize uygun özel rehberlerimiz ile gezmek istermisiniz. Fotoğraf gruplarına özel fotoğraf eğitmenleri, sanat gruplarına özel sanat tarihi öğretmenleri, kısacası gezi konseptinize uygun, konusunda uzman özel rehberlerimiz ile gezinizi zenginleştirin.

 

 

Yerel Rehber

Programınızda bulunan turistik yerleri kendi dilinizde tarihi ile birlikte keşfetmek, hikayelerini öğrenmek ister misiniz ? Turistik gezilerde zorunlu olan tur rehber ihtiyacınız için bizi arayabilirsiniz. Kendi dilinizde yerel rehberlerimiz ile gezebileceğiniz gibi turunuzun bir kısmında da yerel rehberlerimiz ile gezebilirsiniz.

Tur Lideri

Organizasyonunuz süresince programınızın aksamaması için yerel tur liderlerimiz ile birlikte seyahat edebilirsiniz. Tur liderlerimiz ekibin karşılanmasından, dönüş tarihlerine kadar gruba eşlik etmektektedir. Tur süresince otel, restaurant, etkinlik giriş çıkışlarının plana uygun işlemesinden, misafirlerin taleplerinin değelendirilmesine kadar bir çok konuda sizlere yardımcı olmaktadırlar.

 

 

Host - Hostes

Organizasyonunuzun kusursuz geçmesi için host ve hostes arkadaşlarımız belirlenen görevler için sizlere yardımcı olacaktır.