BİZİMLE KEŞFET :)

Paket Tur

Benzersiz Yollar!

Zamanı verimli kullanarak doğru rotaların seçimi tur kalitesini arttırmaktadır. Doğal güzelliklerin içinden geçen, güzel fotoğrafların çekilebildiği, kaliteli ve temiz tesislerde mola vermek vb kriterlere göre turu planlamak deneyim ister.

Ayrıce dilerseniz, program içeriğinize göre yoğunlaştırılmış programlar ile gün içerisinde daha fazla ziyaret yapma olanağı da sağlanmaktadır.

 

 

Rotaları Birleştirin

Yolculuğunuza Yunanistan, Bulgaristan, Makedonya, İran, Gürcistan, Rusya gibi komşu ülkeleri eklemek ister misiniz?
Sadece birleştirmek istediğiniz ülkeleri bilgilendirin ve gerisini bize bırakın!

Türkiye'de faaliyetler düzenlemek!

Türkiye'deki paket turlara ek olarak, fuar, iş toplantıları, şube organizasyonları, eğitim hizmetleri gibi diğer faaliyetlerinizde sizlere destek olabiliriz ...

 

 

Türkiye'yi keşfedin!

Türkiye'yi Keşfedin! Türkiye yaz tatilleri için zengin fırsatlar sunmaktadır. Turkuaz renkli deniz, altın kumlu plajlar, kesintisiz gece hayatı ... İsterseniz, Ege Denizi'nin kıyılarında, Akdeniz kıyısında, güzel tesislerde kalarak bu eşsiz doğal güzelliklerin tadını çıkarabilirsiniz. İsterseniz , programınıza çevre gezileri ve aktiviteler ekleyerek zenginleştirebilirsiniz. Bu eşsiz tatil organizasyonunu ihtiyaçlarınıza göre birlikte planlayalım.

Fuar Paketleri

Türkiye üretim kalitesi ve ekonomik fiyat avantajı ile birçok sektörde dünyanın ilgisini çekmektedir. İster tedarik, ister satış amaçlı fuar organizasyonlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Balayı Paketi

Türkiye'de balayı!

Balayı paketleri ile tatilinizin unutulmaz kılın! Eğlence zevkinize göre paket içeriğini çevre gezileri ve aktiviteler ile zenginleştirebilirsiniz.